Založ si blog

Dírer za gay hviezdu. Jeho luxusné večere so Suchobom a Imrezcem sa zabudli

Opäť vychádzajúca hviezda slovenskej žurnalistiky a moderátorského neba Richard Dírer vďaka svojmu bonmotu o gayoch do tváre György „Juraja“ Gyimesiho veselo rozdáva rozhovory. Témou je najmä jeho sexuálna orientácia a šikovnosť s akou zaútočil na Matovičovho pitbulla Gyimesiho.

Dírer je pritom len jeden z prebehlíkov. Z pôvodného žurnalistu z rádia Twist sa stal politickým konzultantom. Keď bolo treba, slúžil Nesrovnalovi v Bratislave, dotiahol to dokonca aj na člena predstavenstva BVS. Na vykreslenie, bolo to v čase keď Kmotrík túto vodárenskú firmu de facto ovládal a o Nesrovnalovi hovoril Ján Budaj, terajší minister medveďov, ako o druhom Mečiarovi.

Predtým sa SME pýtalo, ako je možné, že Dírerove rádio Best FM zarába na Jahňátkových reklamách na ryby.

Výhovorky Dírera nájdete tu – https://domov.sme.sk/c/7472335/jahnatek-draho-propaguje-ryby-v-radiu-best-fm.html

Písala sa tretia vláda Roberta Fica a Dírer pochopil, že sa Nesrovnal ukázal ako nedobrý kôň.

Tak putuje na Finančnú správu k dnes známemu kajúcnikovy, vtedy hrdému prezidentovi, inými slovami prišiel pomáhať Ferovi Imreczemu. Na jeseň 2017 pomáhal komunikovať Imreczemu aj to, ako je možné, že svetlo sveta uvideli Kiskove prezidentsky prešpekulované daňové spisy. A čo čert nechcel, v 2019 sa stal jednou z osôb, ktoré boli na luxusnej večeri v luxusnom podniku v centre Bratislavy.

Bol tam vtedy celý gang – už spomínaný Fero Imrecze (ktorý sa takmer rok neskôr prizná ku korupcii) Lenka Wittenbergerová ( v tom čase podriadená Imreczemu ale budúca šéfka Finančnej správy a tiež korupčníčka), Michal Suchoba – podnikateľ z IT, ktorý korumpoval a vďaka tomu zarábal milióny na Finančnej správe, Andrea Stoklasová, v tom čase šéfka kancelárie Imreczeho a najmä jeho budúca manželka. Posledným do partie bol Dírer.

Fotky z večere nájdete tu – https://www.aktuality.sk/clanok/674476/exsef-daniarov-popieral-kontakty-s-muzom-ktory-zaraba-na-state-boli-spolu-na-pohariku-usvedcujuca-foto/

Dírer síce spolu s Imreczem tvrdia, že išlo „len“ o pohárik a platili si sami, ale podobne vtedy Imrecze ešte tvrdil na rovnakom mieste že Suchobu „nepozná“ a je to vlastne celé „náhoda“..

O 2 roky neskôr bolo všetko inak a Imreczeho a Suchobove výpovede objavili bahno slovenského politického a oligarchického podnikania.

Predstava, že Dírer o ničom nevedel, nevidel a nepočul na Finančnej správe je naivná. V prípade Dírera a jeho ďalšieho mediálneho pôsobenia by ale mala aj zohrávať úlohu toxicita jeho vzťahov.

Bol vypočutý NAKA v súvislosti s týmito vzťahmi? Napríklad koľkokrát stretol Suchobu? Čo všetko vedel o jeho podnikaní s Imreczem?

A má právo osoba, ktorá pomáhala odkomunikovávať všetky Imreczeho prešľapy byť následne moderátorom či nositeľom verejnej debaty o  vážnych témach ako je otázka LGBT komunity na Slovensku či politických aktivitách volených zástupcov?

Je to akokeby sa kňaz pokúšal moderovať diskusiu o tehotenstve či rozhodca trénoval hokejistov. Nevhodné a nepatričné.

Bezvýznamná novinárka Kovačič-Hanzelová rada moralizovala. Sama morálku nikdy nemala.

20.12.2021

Médiá na Slovensku priniesli bombastickú správu: Kovačič-Hanzelová opúšťa prostredie najväčšej sociálnej siete, lebo jej bezvýznamní ľudia píšu svoj názor na jej robotu. Ostáva len na selfíčkovej platforme, ktorú síce vlastní tiež Mark Zuckerberg, ale to je isto iné. Z pohľadu jej fungovania je to pochopiteľné, lebo novinárkou prestala byť hneď po tom, ako sa [...]

Kedy budú Slováci bojovať s Čínou? Vďaka Naďovi asi čoskoro

15.12.2021

Do vlády prišiel text. Volá sa Dohoda o obrannej spolupráci s USA, predkladá minister obrany Jaroslav Naď (Matovič s.r.o.) s podporou ministra zahraničných vecí Ivanom Korčokom (Sulík s.r.o.). Lebo že máme americké BlackHawky ( vojenské helikoptéry v 9 kusoch navýšené na 11 kusov) a lebo budeme mať americké F-16 ( v počte kusov 14). A aby mohli Spojenén štáty americké [...]

Vládnu hru na lockdown ľudia nehrajú ani v Košiciach ani v Bratislave. Uvidíme policajné komandá aj v uliciach?

25.11.2021

Kto ráno išiel cez most VSS, alebo z Furče, alebo prosto kdekoľvek na hlavných ťahoch v Košiciach, videl len minimálny pokles premávky. A kto išiel cez Most SNP alebo Prístavný most v Bratislave, videl to isté. Vláda sa rozhodla že sa zahrá na lockdown. A ľudia v dvoch najväčších slovenských mestách povedali: hrať už nebudeme. V Košiciach dokonca starosta Starého Mesta [...]

Rusko, Ukrajina, vojna na Ukrajine, Kyjev

Českí „dobrovoľníci“ počas vojny rabovali v Kyjeve, hrozí im doživotie

25.06.2022 17:36

Vojaci našli u mužov dámske šperky či dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

kaplan

Košickému poslancovi podpálili auto, SaS žiada zvolať bezpečnostný výbor

25.06.2022 15:45, aktualizované: 16:20

Polícia už vedie trestné stíhanie.

Igor Matovič

Matovič opäť útočí na Lengvarského: Nadsluhuje na svojom mieste

25.06.2022 15:21

Aj podľa poslanca Eštoka je šéf rezortu zdravotníctva zrelý na odvolanie.

nehoda

Na diaľnici D2 sa pri nehode zranilo 8 osôb vrátane dieťaťa

25.06.2022 14:50

Na mieste zasahovali zdravotní záchranári i hasiči.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 39415x
Priemerná čítanosť článkov: 3032x

Autor blogu

Kategórie