Založ si blog

Dírer za gay hviezdu. Jeho luxusné večere so Suchobom a Imrezcem sa zabudli

Opäť vychádzajúca hviezda slovenskej žurnalistiky a moderátorského neba Richard Dírer vďaka svojmu bonmotu o gayoch do tváre György „Juraja“ Gyimesiho veselo rozdáva rozhovory. Témou je najmä jeho sexuálna orientácia a šikovnosť s akou zaútočil na Matovičovho pitbulla Gyimesiho.

Dírer je pritom len jeden z prebehlíkov. Z pôvodného žurnalistu z rádia Twist sa stal politickým konzultantom. Keď bolo treba, slúžil Nesrovnalovi v Bratislave, dotiahol to dokonca aj na člena predstavenstva BVS. Na vykreslenie, bolo to v čase keď Kmotrík túto vodárenskú firmu de facto ovládal a o Nesrovnalovi hovoril Ján Budaj, terajší minister medveďov, ako o druhom Mečiarovi.

Predtým sa SME pýtalo, ako je možné, že Dírerove rádio Best FM zarába na Jahňátkových reklamách na ryby.

Výhovorky Dírera nájdete tu – https://domov.sme.sk/c/7472335/jahnatek-draho-propaguje-ryby-v-radiu-best-fm.html

Písala sa tretia vláda Roberta Fica a Dírer pochopil, že sa Nesrovnal ukázal ako nedobrý kôň.

Tak putuje na Finančnú správu k dnes známemu kajúcnikovy, vtedy hrdému prezidentovi, inými slovami prišiel pomáhať Ferovi Imreczemu. Na jeseň 2017 pomáhal komunikovať Imreczemu aj to, ako je možné, že svetlo sveta uvideli Kiskove prezidentsky prešpekulované daňové spisy. A čo čert nechcel, v 2019 sa stal jednou z osôb, ktoré boli na luxusnej večeri v luxusnom podniku v centre Bratislavy.

Bol tam vtedy celý gang – už spomínaný Fero Imrecze (ktorý sa takmer rok neskôr prizná ku korupcii) Lenka Wittenbergerová ( v tom čase podriadená Imreczemu ale budúca šéfka Finančnej správy a tiež korupčníčka), Michal Suchoba – podnikateľ z IT, ktorý korumpoval a vďaka tomu zarábal milióny na Finančnej správe, Andrea Stoklasová, v tom čase šéfka kancelárie Imreczeho a najmä jeho budúca manželka. Posledným do partie bol Dírer.

Fotky z večere nájdete tu – https://www.aktuality.sk/clanok/674476/exsef-daniarov-popieral-kontakty-s-muzom-ktory-zaraba-na-state-boli-spolu-na-pohariku-usvedcujuca-foto/

Dírer síce spolu s Imreczem tvrdia, že išlo „len“ o pohárik a platili si sami, ale podobne vtedy Imrecze ešte tvrdil na rovnakom mieste že Suchobu „nepozná“ a je to vlastne celé „náhoda“..

O 2 roky neskôr bolo všetko inak a Imreczeho a Suchobove výpovede objavili bahno slovenského politického a oligarchického podnikania.

Predstava, že Dírer o ničom nevedel, nevidel a nepočul na Finančnej správe je naivná. V prípade Dírera a jeho ďalšieho mediálneho pôsobenia by ale mala aj zohrávať úlohu toxicita jeho vzťahov.

Bol vypočutý NAKA v súvislosti s týmito vzťahmi? Napríklad koľkokrát stretol Suchobu? Čo všetko vedel o jeho podnikaní s Imreczem?

A má právo osoba, ktorá pomáhala odkomunikovávať všetky Imreczeho prešľapy byť následne moderátorom či nositeľom verejnej debaty o  vážnych témach ako je otázka LGBT komunity na Slovensku či politických aktivitách volených zástupcov?

Je to akokeby sa kňaz pokúšal moderovať diskusiu o tehotenstve či rozhodca trénoval hokejistov. Nevhodné a nepatričné.

Kali prekukol falošné pózy Šimečku a Čaputovej

21.05.2024

Tragická a zúfalá chvíla. Dôsledok všetkých protestov pre Ficovým Bonaparte. Neustály pokles politickej kultúry po vstupe matovičovcov na kandidátke SaS do parlamentu od roku 2010. Vyhrocovanie mediálneho honu na premiéra, Kaliho či Blahu. Šibenice na námestiach. Posielanie do basy bez dôkazov. Alebo výmyslov. étorika bývalého smeráckeho asistenta Šimečku voči svojím [...]

Prečo nemám pochopenie pre voličov Šimečku

15.05.2024

Šimečka najmladší je derivátom svojho otca a svojho starého otca. Vždy sa našiel niekto, kto im pomohol a kto ich platil. A po koho chrbte sa doplazili ďalej a ďalej. Šimečka najmladší napríklad dokončil svoje doktorandské štúdium vďaka smeráckym europeniazom Borisa Zalu. Stretnutie s Macronom v predvolebnom boji mu sprostredkoval Štefunko. Stranu platil Truban, [...]

Fico žiaľ hovorí pravdu, niektoré štáty NATO sa chystajú do vojny. Dôkazy z otvorených zdrojov

27.02.2024

Prvý dôkaz: Emmanuel Macron po samite v Paríži reagoval na novinársku otázku k vyhláseniu Roberta Fica, podľa ktorého niektoré západné krajiny zvažujú vyslanie svojich vojakov na Ukrajinu. Na vyslaní spojeneckých vojakov na Ukrajinu podľa Macrona nie je zhoda, „vylúčiť sa však nedá nič“. „Boli časy, keď sme si mysleli, že Ukrajincom pošleme len helmy [...]

zelenskyj, summit, švajčiarsko, ukrajina,

Zelenskyj: Keby Rusko malo záujem o mier, nebola by žiadna vojna

15.06.2024 20:45, aktualizované: 21:35

Na mierovom summite o Ukrajine vo Švajčiarsku sa zúčastňuje viac ako 90 krajín a osem medzinárodných organizácií.

francúzsko, Protest, krajná pravica

Desaťtisíce Francúzov protestovali proti krajnej pravici, môže vyhrať predčasné voľby

15.06.2024 19:53

Francúzsky prezident Macron vyhlásil predčasné voľby po neúspechu svojho centristického tábora v minulotýždňových eurovoľbách.

žilina, polícia,

Otrasný nález. V meste Rajec našli bezvládne telo novorodenca

15.06.2024 19:14, aktualizované: 20:20

Stať sa tak malo vedľa materskej škôlky.

Peter Pellegrini, inaugurácia

Bude Pellegrini nadstranícky? Bude z neho skôr Gašparovič než Kováč, hovoria odborníci. Podporu koalície ešte bude potrebovať

15.06.2024 19:00

Politológovia nepredpokladajú, že sa Pellegrini voči vláde bude vymedzovať. Podporu koalície ešte bude potrebovať pri prípadnej opätovnej kandidatúre. Môže však prekvapiť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 171355x
Priemerná čítanosť článkov: 4760x

Autor blogu

Kategórie