Založ si blog

Dírer za gay hviezdu. Jeho luxusné večere so Suchobom a Imrezcem sa zabudli

Opäť vychádzajúca hviezda slovenskej žurnalistiky a moderátorského neba Richard Dírer vďaka svojmu bonmotu o gayoch do tváre György „Juraja“ Gyimesiho veselo rozdáva rozhovory. Témou je najmä jeho sexuálna orientácia a šikovnosť s akou zaútočil na Matovičovho pitbulla Gyimesiho.

Dírer je pritom len jeden z prebehlíkov. Z pôvodného žurnalistu z rádia Twist sa stal politickým konzultantom. Keď bolo treba, slúžil Nesrovnalovi v Bratislave, dotiahol to dokonca aj na člena predstavenstva BVS. Na vykreslenie, bolo to v čase keď Kmotrík túto vodárenskú firmu de facto ovládal a o Nesrovnalovi hovoril Ján Budaj, terajší minister medveďov, ako o druhom Mečiarovi.

Predtým sa SME pýtalo, ako je možné, že Dírerove rádio Best FM zarába na Jahňátkových reklamách na ryby.

Výhovorky Dírera nájdete tu – https://domov.sme.sk/c/7472335/jahnatek-draho-propaguje-ryby-v-radiu-best-fm.html

Písala sa tretia vláda Roberta Fica a Dírer pochopil, že sa Nesrovnal ukázal ako nedobrý kôň.

Tak putuje na Finančnú správu k dnes známemu kajúcnikovy, vtedy hrdému prezidentovi, inými slovami prišiel pomáhať Ferovi Imreczemu. Na jeseň 2017 pomáhal komunikovať Imreczemu aj to, ako je možné, že svetlo sveta uvideli Kiskove prezidentsky prešpekulované daňové spisy. A čo čert nechcel, v 2019 sa stal jednou z osôb, ktoré boli na luxusnej večeri v luxusnom podniku v centre Bratislavy.

Bol tam vtedy celý gang – už spomínaný Fero Imrecze (ktorý sa takmer rok neskôr prizná ku korupcii) Lenka Wittenbergerová ( v tom čase podriadená Imreczemu ale budúca šéfka Finančnej správy a tiež korupčníčka), Michal Suchoba – podnikateľ z IT, ktorý korumpoval a vďaka tomu zarábal milióny na Finančnej správe, Andrea Stoklasová, v tom čase šéfka kancelárie Imreczeho a najmä jeho budúca manželka. Posledným do partie bol Dírer.

Fotky z večere nájdete tu – https://www.aktuality.sk/clanok/674476/exsef-daniarov-popieral-kontakty-s-muzom-ktory-zaraba-na-state-boli-spolu-na-pohariku-usvedcujuca-foto/

Dírer síce spolu s Imreczem tvrdia, že išlo „len“ o pohárik a platili si sami, ale podobne vtedy Imrecze ešte tvrdil na rovnakom mieste že Suchobu „nepozná“ a je to vlastne celé „náhoda“..

O 2 roky neskôr bolo všetko inak a Imreczeho a Suchobove výpovede objavili bahno slovenského politického a oligarchického podnikania.

Predstava, že Dírer o ničom nevedel, nevidel a nepočul na Finančnej správe je naivná. V prípade Dírera a jeho ďalšieho mediálneho pôsobenia by ale mala aj zohrávať úlohu toxicita jeho vzťahov.

Bol vypočutý NAKA v súvislosti s týmito vzťahmi? Napríklad koľkokrát stretol Suchobu? Čo všetko vedel o jeho podnikaní s Imreczem?

A má právo osoba, ktorá pomáhala odkomunikovávať všetky Imreczeho prešľapy byť následne moderátorom či nositeľom verejnej debaty o  vážnych témach ako je otázka LGBT komunity na Slovensku či politických aktivitách volených zástupcov?

Je to akokeby sa kňaz pokúšal moderovať diskusiu o tehotenstve či rozhodca trénoval hokejistov. Nevhodné a nepatričné.

Dzurinda začal ako vždy. Falošne. A nielen personálnou vykrádačkou KDH

07.03.2023

Dzurindu novým kúskom nenaučíš. To si asi uvedomil aj poslanec a predseda premenovanej Modrej koalície, a najnovšie budúci podpredseda ešte raz potajme premenovaných Demokratov Miroslav Kollár. Ako sa ukazuje, neúprimnosť Dzurindovho spájania, ako to bolo v prípade SDKÚ potvrdzujú aj iné fakty. Rovnaký postup ako pri vzniku SDKÚ totiž Dzurinda zvolil aj teraz pri ďalšej [...]

Stretne sa Matovič, Sulík a Dzurinda. . . to nie je zlý vtip, to je opäť desivá realita

27.02.2023

Nech pánboh dá a tento príbeh je len fikcia – Traja „velikáni“ (1,7m Dzurinda, 1,89m Sulík a u Matoviča to bude niekde okolo Sulíka) slovenskej politiky si sadnú za jeden stôl na jeseň po parlamentných voľbách a budú spoločne na seba pozerať v nemom úžase a deja vu. V roku 2010 takto viac menej nakope už boli – Dzurinda ako predseda vlády. Sulík ako [...]

Bude Modrá koalícia Mikuláša Dzurindu opäť budovať tunel Branisko, tentoraz druhú rúru?

24.01.2023

Nešťastie nechodí po horách a nechodí len raz. Tak by väčšina obyvateľov mala reagovať na návrat Mikuláša Dzurindu prostredníctvom strany Spolu, ktorá sa dnes premenovala na Modrú koalíciu a plne sa prihlásila k Mikulášovi. Je samozrejme len náhodou že v rovnakom čase ako sa už 4 rok dôchodca Dzurinda vracia do politiky, končí technologická životnosť vytunelovaného [...]

Stalin / Komunisti / Komunistická strana /

Ako za II. svetovej: Medvedev prečítal šéfom zbrojárskych fabrík Stalinov list

24.03.2023 22:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev na jednom zo zasadnutí citoval z telegramu generálneho tajomníka ÚV KSSZ Josifa Stalina zo 17. septembra 1941

Mesto, Bratislava, bývanie, byty, domy, Eurovea

Vallo zvýšil v Bratislave poplatky, Heger reagoval: Obce majú viac peňazí, ako sa čakalo

24.03.2023 20:55

Štát kompenzoval 90 percent prostriedkov, ktoré zaťažili rozpočty samospráv v dôsledku minuloročných legislatívnych opatrení, tvrdí Heger.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Jaskyniarska skupina Spišská Belá

24.03.2023 19:45

Jaskyniarska skupina pôsobiaca vo Vysokých a Belianskych Tatrách. Objavili sme a dokumentujeme 2. najhlbšiu a 6. najdlhšiu jaskyňu Slovenska - Javorinka.

Luiz Inácio Lula da Silva

Brazílsky prezident navrhne Číne vytvorenie "mierového klubu" pre Ukrajinu

24.03.2023 19:43

Brazília zastáva v zahraničnej politike neutralitu a nedávno z tohto dôvodu odmietla poskytnúť muníciu, ktorá by smerovala na Ukrajinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 87330x
Priemerná čítanosť článkov: 4159x

Autor blogu

Kategórie