Založ si blog

Bezvýznamná novinárka Kovačič-Hanzelová rada moralizovala. Sama morálku nikdy nemala.

Médiá na Slovensku priniesli bombastickú správu: Kovačič-Hanzelová opúšťa prostredie najväčšej sociálnej siete, lebo jej bezvýznamní ľudia píšu svoj názor na jej robotu. Ostáva len na selfíčkovej platforme, ktorú síce vlastní tiež Mark Zuckerberg, ale to je isto iné.

Z pohľadu jej fungovania je to pochopiteľné, lebo novinárkou prestala byť hneď po tom, ako sa pokúšala o neúspešný puč v RTVS. Od tej doby je najmä niečím, čomu sa dnes vraj odborne vraví influencerka ( človek, ktorý ovplyvňuje svoje okolie). A robí to aj napríklad cez dojímavú fotografiu z dovolenky v Taliansku (august 2020) v tigríkových plavkách s povzdychom, že nemohla cestovať do Južnej Ameriky, aj keď 2 týždne v Taliansku ju stoja rovnako.

Pokus o puč v RTVS v apríli 2018 okrem nej podpísalo ďalších 60 novinárov. Napríklad Martin Strižinec – dnes hovorca prezidentky Z.Čaputovej. Alebo Igor Rabatin, ten robil po výmene vlády poradcu pre komunikáciu a média nástupcovi Kajetána Kičuru Jánovi Rudolfovi z SaS na Správe hmotných rezerv. Podpísala aj Marta Jančkárová, no po svojom odchode sa po pol roku vrátila späť do RTVS. Rovnako napriek svojmu podpisu tam ostala dnešná hviezda medzi selfíčkovými influncermi Alžbeta Saloňová, ale aj Silvia Horváthová Majerová.

Podpísal aj Kristián Čekovský, no dnes je poslanec za OĽaNO a vedie svoju súkromnú vendetu proti RTVS. Alebo Pavol Kalinský, ktorý úspešne čerpal pomoc od Budaja a zároveň bol poradcom vtedy premiéra Matoviča! A kde skončila tiež protestujúca Oľga Baková? Po výmene vlády sa stala manažérkou pre medzinárodné vzťahy, životné prostredie a komunikáciu v spoločnosti Slovenské elektrárne (v gescii Ministerstva hospodárstva SR). Za spoločnosť sa vyjadruje aj pre médiá.

Zaujímavé je, že do relácie Silná zostava na RTVS, ktorú Baková kedysi moderovala, po nej prišla Veronika Ostrihoňová – Cifrová, dobrá kamarátka Kovačič-Hanzelovej a relácia bez ohľadu na údajné zlé pomery v RTVS funguje. A môžme pokračovať ďalej. Napríklad taký Jozef Matej. Tiež nakoniec skončil u pani prezidentky.

Suma sumárum, z pôvodných 60 novinárov veľké percento zakotvilo u tých správnych politikov či v tých správnych trafikách. Ďalšia časť zostala u svojej roboty v RTVS.

No Kovačič Hanzelová svoju vlastnú morálnu integritu stratila dávno predtým. Ako? Svoje pôsobenie začala v TA3 – už ako 21 ročná. A dôvod odchodu? Milostná aféra s Dodom Dúbravským v garážach TA3. To mala vtedy slečna Hanzelová len 23! Rozbila prvý vzťah v túžbe po lepšej kariére. Pre vylepšenie svojich vzťahov s politikmi, si vášnivú milostnú aférku ako mladá nenechala ujsť ani s terajším predsedom Bratislavského samosprávneho kraja, Jurajom Drobom. Účastníci jedného z dávnych kongresov SaS by vedeli rozprávať. Preto vždy, keď Drobu vidno u Hanzelovej, SaS harcovníci sa uškŕňajú od ucha k uchu.

A do tretice – Hanzelová stojí aj za rozchodom bývalej hviezdnej redaktorky TV Markíza Barbory Demešovej a Michalom Kovačičom. Fakt, že nakoniec skončila s Kovačičom v manželskom chomúte na tom nič nemení.

Nepripadá vám spätne jej kritika Kramára, Traubnera či Voštinára akási falošná? A jej feministické vyhlásenia akési v rozpore s morálkou?

Kali prekukol falošné pózy Šimečku a Čaputovej

21.05.2024

Tragická a zúfalá chvíla. Dôsledok všetkých protestov pre Ficovým Bonaparte. Neustály pokles politickej kultúry po vstupe matovičovcov na kandidátke SaS do parlamentu od roku 2010. Vyhrocovanie mediálneho honu na premiéra, Kaliho či Blahu. Šibenice na námestiach. Posielanie do basy bez dôkazov. Alebo výmyslov. étorika bývalého smeráckeho asistenta Šimečku voči svojím [...]

Prečo nemám pochopenie pre voličov Šimečku

15.05.2024

Šimečka najmladší je derivátom svojho otca a svojho starého otca. Vždy sa našiel niekto, kto im pomohol a kto ich platil. A po koho chrbte sa doplazili ďalej a ďalej. Šimečka najmladší napríklad dokončil svoje doktorandské štúdium vďaka smeráckym europeniazom Borisa Zalu. Stretnutie s Macronom v predvolebnom boji mu sprostredkoval Štefunko. Stranu platil Truban, [...]

Fico žiaľ hovorí pravdu, niektoré štáty NATO sa chystajú do vojny. Dôkazy z otvorených zdrojov

27.02.2024

Prvý dôkaz: Emmanuel Macron po samite v Paríži reagoval na novinársku otázku k vyhláseniu Roberta Fica, podľa ktorého niektoré západné krajiny zvažujú vyslanie svojich vojakov na Ukrajinu. Na vyslaní spojeneckých vojakov na Ukrajinu podľa Macrona nie je zhoda, „vylúčiť sa však nedá nič“. „Boli časy, keď sme si mysleli, že Ukrajincom pošleme len helmy [...]

nehoda, autobus

Nehoda autobusu v Turecku si vyžiadala 10 obetí a 39 zranených

26.05.2024 21:41

Autobus narazil do nákladného auta a dvoch ďalších vozidiel.

Gitanas Nauséda

Nauséda obhájil post litovského prezidenta, premiérku suverénne porazil. Šimonyté priznala porážku

26.05.2024 21:20, aktualizované: 22:12

Nauséda vyhral aj prvé kolo prezidentských volieb, získal 44 percent hlasov.

dunaj, zrazka

Našli šiestu obeť zrážky lodí na Dunaji, český kapitán žijúci na Slovensku bol opitý

26.05.2024 21:00

Telo 30-ročného muža objavili pri obci Szigetújfalu, 48 kilometrov južne od Budapešti.

SR Bratislava vozidlá historické 500 km BAX

Železnice vypravili najdlhší vlak vo svojej histórii, viezol vzácny náklad

26.05.2024 20:01

Mimoriadny vlak dorazil do metropoly východu v nedeľu popoludní po siedmich hodinách cesty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 169314x
Priemerná čítanosť článkov: 4703x

Autor blogu

Kategórie