Založ si blog

Bezvýznamná novinárka Kovačič-Hanzelová rada moralizovala. Sama morálku nikdy nemala.

Médiá na Slovensku priniesli bombastickú správu: Kovačič-Hanzelová opúšťa prostredie najväčšej sociálnej siete, lebo jej bezvýznamní ľudia píšu svoj názor na jej robotu. Ostáva len na selfíčkovej platforme, ktorú síce vlastní tiež Mark Zuckerberg, ale to je isto iné.

Z pohľadu jej fungovania je to pochopiteľné, lebo novinárkou prestala byť hneď po tom, ako sa pokúšala o neúspešný puč v RTVS. Od tej doby je najmä niečím, čomu sa dnes vraj odborne vraví influencerka ( človek, ktorý ovplyvňuje svoje okolie). A robí to aj napríklad cez dojímavú fotografiu z dovolenky v Taliansku (august 2020) v tigríkových plavkách s povzdychom, že nemohla cestovať do Južnej Ameriky, aj keď 2 týždne v Taliansku ju stoja rovnako.

Pokus o puč v RTVS v apríli 2018 okrem nej podpísalo ďalších 60 novinárov. Napríklad Martin Strižinec – dnes hovorca prezidentky Z.Čaputovej. Alebo Igor Rabatin, ten robil po výmene vlády poradcu pre komunikáciu a média nástupcovi Kajetána Kičuru Jánovi Rudolfovi z SaS na Správe hmotných rezerv. Podpísala aj Marta Jančkárová, no po svojom odchode sa po pol roku vrátila späť do RTVS. Rovnako napriek svojmu podpisu tam ostala dnešná hviezda medzi selfíčkovými influncermi Alžbeta Saloňová, ale aj Silvia Horváthová Majerová.

Podpísal aj Kristián Čekovský, no dnes je poslanec za OĽaNO a vedie svoju súkromnú vendetu proti RTVS. Alebo Pavol Kalinský, ktorý úspešne čerpal pomoc od Budaja a zároveň bol poradcom vtedy premiéra Matoviča! A kde skončila tiež protestujúca Oľga Baková? Po výmene vlády sa stala manažérkou pre medzinárodné vzťahy, životné prostredie a komunikáciu v spoločnosti Slovenské elektrárne (v gescii Ministerstva hospodárstva SR). Za spoločnosť sa vyjadruje aj pre médiá.

Zaujímavé je, že do relácie Silná zostava na RTVS, ktorú Baková kedysi moderovala, po nej prišla Veronika Ostrihoňová – Cifrová, dobrá kamarátka Kovačič-Hanzelovej a relácia bez ohľadu na údajné zlé pomery v RTVS funguje. A môžme pokračovať ďalej. Napríklad taký Jozef Matej. Tiež nakoniec skončil u pani prezidentky.

Suma sumárum, z pôvodných 60 novinárov veľké percento zakotvilo u tých správnych politikov či v tých správnych trafikách. Ďalšia časť zostala u svojej roboty v RTVS.

No Kovačič Hanzelová svoju vlastnú morálnu integritu stratila dávno predtým. Ako? Svoje pôsobenie začala v TA3 – už ako 21 ročná. A dôvod odchodu? Milostná aféra s Dodom Dúbravským v garážach TA3. To mala vtedy slečna Hanzelová len 23! Rozbila prvý vzťah v túžbe po lepšej kariére. Pre vylepšenie svojich vzťahov s politikmi, si vášnivú milostnú aférku ako mladá nenechala ujsť ani s terajším predsedom Bratislavského samosprávneho kraja, Jurajom Drobom. Účastníci jedného z dávnych kongresov SaS by vedeli rozprávať. Preto vždy, keď Drobu vidno u Hanzelovej, SaS harcovníci sa uškŕňajú od ucha k uchu.

A do tretice – Hanzelová stojí aj za rozchodom bývalej hviezdnej redaktorky TV Markíza Barbory Demešovej a Michalom Kovačičom. Fakt, že nakoniec skončila s Kovačičom v manželskom chomúte na tom nič nemení.

Nepripadá vám spätne jej kritika Kramára, Traubnera či Voštinára akási falošná? A jej feministické vyhlásenia akési v rozpore s morálkou?

Dzurinda začal ako vždy. Falošne. A nielen personálnou vykrádačkou KDH

07.03.2023

Dzurindu novým kúskom nenaučíš. To si asi uvedomil aj poslanec a predseda premenovanej Modrej koalície, a najnovšie budúci podpredseda ešte raz potajme premenovaných Demokratov Miroslav Kollár. Ako sa ukazuje, neúprimnosť Dzurindovho spájania, ako to bolo v prípade SDKÚ potvrdzujú aj iné fakty. Rovnaký postup ako pri vzniku SDKÚ totiž Dzurinda zvolil aj teraz pri ďalšej [...]

Stretne sa Matovič, Sulík a Dzurinda. . . to nie je zlý vtip, to je opäť desivá realita

27.02.2023

Nech pánboh dá a tento príbeh je len fikcia – Traja „velikáni“ (1,7m Dzurinda, 1,89m Sulík a u Matoviča to bude niekde okolo Sulíka) slovenskej politiky si sadnú za jeden stôl na jeseň po parlamentných voľbách a budú spoločne na seba pozerať v nemom úžase a deja vu. V roku 2010 takto viac menej nakope už boli – Dzurinda ako predseda vlády. Sulík ako [...]

Bude Modrá koalícia Mikuláša Dzurindu opäť budovať tunel Branisko, tentoraz druhú rúru?

24.01.2023

Nešťastie nechodí po horách a nechodí len raz. Tak by väčšina obyvateľov mala reagovať na návrat Mikuláša Dzurindu prostredníctvom strany Spolu, ktorá sa dnes premenovala na Modrú koalíciu a plne sa prihlásila k Mikulášovi. Je samozrejme len náhodou že v rovnakom čase ako sa už 4 rok dôchodca Dzurinda vracia do politiky, končí technologická životnosť vytunelovaného [...]

Stalin / Komunisti / Komunistická strana /

Ako za II. svetovej: Medvedev prečítal šéfom zbrojárskych fabrík Stalinov list

24.03.2023 22:08

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev na jednom zo zasadnutí citoval z telegramu generálneho tajomníka ÚV KSSZ Josifa Stalina zo 17. septembra 1941

Mesto, Bratislava, bývanie, byty, domy, Eurovea

Vallo zvýšil v Bratislave poplatky, Heger reagoval: Obce majú viac peňazí, ako sa čakalo

24.03.2023 20:55

Štát kompenzoval 90 percent prostriedkov, ktoré zaťažili rozpočty samospráv v dôsledku minuloročných legislatívnych opatrení, tvrdí Heger.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Jaskyniarska skupina Spišská Belá

24.03.2023 19:45

Jaskyniarska skupina pôsobiaca vo Vysokých a Belianskych Tatrách. Objavili sme a dokumentujeme 2. najhlbšiu a 6. najdlhšiu jaskyňu Slovenska - Javorinka.

Luiz Inácio Lula da Silva

Brazílsky prezident navrhne Číne vytvorenie "mierového klubu" pre Ukrajinu

24.03.2023 19:43

Brazília zastáva v zahraničnej politike neutralitu a nedávno z tohto dôvodu odmietla poskytnúť muníciu, ktorá by smerovala na Ukrajinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 87336x
Priemerná čítanosť článkov: 4159x

Autor blogu

Kategórie