Založ si blog

Ostrihoňová všetkých pekne oklamala. Kandidovať mala za progresívcov už v 2019

Mediálnym vyhláseniam sa v prípade Veroniky Ostrihoňovej, bývalej spravodajky TV Markíza a neskôr moderátorky RTVS sa nedá s vážnou tvárou veriť. Je to len neskutočne babrácka robota médií, že nepíšu o tom, že k progresívcom do eurovolieb ju lámal už Beblavý s Trubanom a Štefunkom už v roku 2019!

Pani Veronika túto ponuku vtedy aj priznala. Doslovne povedala:
“Ponuku som dostala, no nemám záujem o kandidatúru do žiadnych volieb a ani som v tomto smere nevyvíjala žiadnu iniciatívu.“

Zákulisný fakt je, že by do toho aj išla, ale len pár týždňov predtým ako sa mali uzatvárať kandidátky do eurovolieb, zistila že je prvý raz tehotná. Na kandidátke mala byť vedľa Mihála, Šimečku či exgenerála Macka.

Bolo jednoduchšie si ďalej budovať svoju verejnú poznanosť, akože nezávislosť a akože názorovú nezaujatosť. Fakty ale v tomto prípade hovoria skôr o vedomom zneužití verejného a mediálneho priestoru.

Veronika Ostrihoňová je zároveň dobrou kamarátkou Zuzany Kovačič Hanzelovej. Podobne ako ona sa do mediálnych vôd dostala ako partnerka niekoho slávneho – Veronika bola od svojich 20 rokov priateľkou známeho slovenského moderátora Mateja Cifru. Keď mala 23, získala v roku 2013 vďaka svojmu slávnemu frajerovi flek v Markíze.

Vždy svoju prácu vnímala skôr ako príležitosť mať dosah na politiku – predsa len, nie je žiadna žurnalistka ale pokúšala o štúdium politológie. Žiadny  titul u nej ale nehľadajte. Šoubiz kariéra bola totiž vďaka budúcemu manželovi lepšie rozohraná.

Prečo nemám pochopenie pre voličov Šimečku

15.05.2024

Šimečka najmladší je derivátom svojho otca a svojho starého otca. Vždy sa našiel niekto, kto im pomohol a kto ich platil. A po koho chrbte sa doplazili ďalej a ďalej. Šimečka najmladší napríklad dokončil svoje doktorandské štúdium vďaka smeráckym europeniazom Borisa Zalu. Stretnutie s Macronom v predvolebnom boji mu sprostredkoval Štefunko. Stranu platil Truban, [...]

Fico žiaľ hovorí pravdu, niektoré štáty NATO sa chystajú do vojny. Dôkazy z otvorených zdrojov

27.02.2024

Prvý dôkaz: Emmanuel Macron po samite v Paríži reagoval na novinársku otázku k vyhláseniu Roberta Fica, podľa ktorého niektoré západné krajiny zvažujú vyslanie svojich vojakov na Ukrajinu. Na vyslaní spojeneckých vojakov na Ukrajinu podľa Macrona nie je zhoda, „vylúčiť sa však nedá nič“. „Boli časy, keď sme si mysleli, že Ukrajincom pošleme len helmy [...]

Lipšic sa musí poponáhľať, ak chce kandidovať s Ódorom

09.02.2024

Špeciálny pán Lipšic o job príde ku 30. marcu, zatiaľ bez náhrady. Alebo je možné, že Krajniakov odchod od Borisa „dobrofackovača“ Kollára bol predzvesťou nového úderného projektu? Ak Daniel niečo roky rokúce vie, je to prežiť každého a vždy postúpiť ďalej. Jeho ambície sú nezmerné. Aj svoje pôsobenie na špeciálnej prokuratúre vnímal len ako ďalší [...]

atentát Fico nemocnica rooseveltova

Schvaľoval atentát na Fica. Muža odsúdili v superrýchlom konaní

19.05.2024 18:19

Informoval o tom na sociálnej sieti generálny prokurátor Maroš Žilinka.

Kaliňák, Šutaj Eštok,  Gašpar

Jednou z verzií vyšetrovania atentátu na Fica je, že útočník nebol osamelým vlkom

19.05.2024 16:38, aktualizované: 17:50

Šutaj Eštok upozornil, že spolupáchateľmi neboli dvaja ľudia z Handlovej, ako sa šírilo na sociálnych sieťach.

irán.  Ebráhí Raísí

V Iráne havaroval jeden z prezidentských vrtuľníkov, pátrajú po ňom

19.05.2024 16:04, aktualizované: 18:12

Spolu s Raísím cestoval aj iránsky minister zahraničných vecí a ďalší predstavitelia. Ich stav je nejasný.

danko, majerský

Danko: Za okrúhly stôl by si mali sadnúť médiá a vládna koalícia. Líder KDH avizuje nové pravidlá aj mediálny úrad

19.05.2024 15:30, aktualizované: 17:20

Podľa lídra KDH Milana Majerského by sa nad sebou mali zamyslieť aj novinári, no „zošnurovať“ médiá podľa neho nie je najlepší spôsob.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 35
Celková čítanosť: 163806x
Priemerná čítanosť článkov: 4680x

Autor blogu

Kategórie