Založ si blog

Boris Kollár spolu s mafiánom „Piťom“ objavoval aj čaro kubánskych tankov [ NOVÉ FOTO]

Tomáš Rajecký po rokoch porozprával, ako to bolo v skutočnosti s Borisom Kollárom a šéfom jednej z najsilnejších mafiánskych skupín – Jurajom Ondrejčákom alias Piťom.

A doložil svoju verziu pravdy aj fotografiami z archívu. To, že Kollár bol jedna ruka s mafiou roky rokúce vedia všetci bratislavčania, ktorí ich stretali. Aj na Donovaloch, kde si Kollár mal prenajímať časť Piťových pozemkov. Ten o ne prišiel po svojom odsúdení.

Predseda Národnej rady je šokujúco ticho. A šokujúco ticho je aj Richard Sulík, ktorý o Kollárových „konexiach“ vedel z prvej ruky dávno pred tým než s ním vstúpil do politického manželstva v koalícii. Ale zachoval sa rovnako ako keď sa dozvedel o Bubeníkovej a čítal si prepisy Gorily: volič je …. a dôležité sú predsa žurky v Expu v Dubaji.

Ticho je aj Igor Matovič, ktorý kade chodí, tade tvrdí že je „bojovník proti mafii“. Strčil si to aj na kandidátnu listinu. To by ale logicky a najmä šokujúco úznamenalo, že by bojoval voči svojmu najväčšiemu politickému súbežníkovi Borisovi Kollárovi, starnúcemu patologickému deviantovi.

No nejde len o politikov.

Ticho je aj Veronika Ostrihoňová – Cifrová, nová tvár mimovládnej politickej akcie proti Ficovi a spol, ktorá má spolu s Radičovou presvedčiť mladých, že sa oplatí voliť proti Ficovi, Dankovi, Hlasu, Republike, KDH a tak ďalej – lebo jediná strana, ktorá je pre mimovládky voliteľná je Progresívne Slovensko. Samotná Ostrihoňová dostala ponuku kandidovať za PS-SPOLU ešte v roku 2019.

Samozrejme, Ostrihoňová určite nieje ticho len preto, lebo jej manžel Martin „Sajfa“ Cifra je královsky platenou hlavnou hviezdou Kollárovho rádia, to by bola hlúposť.

Prečo v kauze fackovania a kopania žien Borisom Kollárom sú tieto akože celebritky potom úplne tichúčko jasné nie je.

 

Takže choďte voliť, milí mladí, ale si zapamätajte, ak ide o peniaze, ako vravia maďari: Minden szentnek maga felé hajlik a keze.

 

 

Vysvetlivky k fotografiám: zľava je Matej „Gaťa“ Šalaga, nasleduje Marek Orlík, ktorý pomohol odsúdiť zvyšok svojich kumpánov – zaujímavé je, že ho zastupovala exprokurátorka a advokátka Eva Mišíková (zastupovala aj bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského v prípade korupcie či špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica v prípade usmrtenia chodca) – potom predseda Národnej rady Boris Kollár, nasledovaný poslankyňou Národnej rady Monika Péter a nakoniec Juraj „Piťo“ Ondrejčák, boss mafiánskej skupiny.

Boris Kollár s mafiou

Boris Kollár v červenom s mafiou všade inde

Boris Kollár s mafiou

Boris Kollár v červenom vzadu s mafiou všade inde

 

 

 

Neverte tete Juríniovej, je to ďalšia Matovičova pasca. Hlas pre ňu je hlasom proti démonom a pre Lipšica

22.09.2023

Čo urobila teta Juríniová, keď s pomocou Igora Matoviča v roku 2018 zasadla na stoličku žilinskej župy? Vyháňala z úradu démonov, spolu s Vašečkom a akýmsi exorcistom. Zároveň ale mala dobré vzťahy s Kaníkom, takže je zjavné že výsledok exorcismu sa nevydaril. Alebo že by obrátene Kaník bol tým správnym exorcistom? Tete Jurínovej zapaltili zmenu image, aby bola [...]

7 jednoduchých dôvodov, prečo voliť progresívcov je proti väčšine slovenských záujmov.

18.09.2023

Voľby sú už čoskoro aj vo vašom meste či dedine, Ak váhate koho voliť, je to v poriadku, slovenská politika bola vždy o voľbe „proti“, nie „za“. A pre tých, čo by nebodaj váhali, či dať svoj hlas nebodaj aj takým progresívcom, zhrniem fakty prečo tak preboha v žiadnom prípade nerobiť! 1. Neskúsenosť a nezrelosť: Nedostatok politických [...]

Buďme normálni. Pomôžme Borisovi Kollárovi – nevoľme ho!

06.07.2023

Boris Kollár, Matovičov najlepší politický partner, aj kamarát mafiánov, usvedčený plagiátor, údajný násilník na ženách aj milovník mužov v ženskom tele. A ešte stále predseda Národnej rady. Nenormálne potrebuje pomôcť. Lebo je v zložitej situácii. Opäť je totiž pred voľbami, opäť bojuje o hlas voličov, najmä o hlas toho ženského voliča. V jednom šíku s [...]

vojna na Ukrajine, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Rusko hlási zostrel desiatok ukrajinských dronov nad svojím územím. Na ofenzívu má Kyjev 6 až 8 týždňov

04.10.2023 06:30, aktualizované: 08:22

Rusko tiež hlási zmarenie pokusu o výsadok ukrajinských síl na Kryme.

System S-200 Polsko

Ukrajinci ukázali, ako používajú staré rakety S-200 proti ruským cieľom

04.10.2023 06:00

Ukrajinské ozbrojené sily vôbec prvýkrát zverejnili video, na ktorom odpaľujú raketu S-200 proti ruským pozemným cieľom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 120687x
Priemerná čítanosť článkov: 4827x

Autor blogu

Kategórie