Založ si blog

Buďme normálni. Pomôžme Borisovi Kollárovi – nevoľme ho!

Boris Kollár, Matovičov najlepší politický partner, aj kamarát mafiánov, usvedčený plagiátor, údajný násilník na ženách aj milovník mužov v ženskom tele. A ešte stále predseda Národnej rady. Nenormálne potrebuje pomôcť. Lebo je v zložitej situácii.

Opäť je totiž pred voľbami, opäť bojuje o hlas voličov, najmä o hlas toho ženského voliča. V jednom šíku s fanatickým posledným križiakom Krajniakom, hviezdou spisu Gorila a odporcom práv žien aj mužov v ženskom tele. Pomáha aj prezliekač smeráckych kabátov (toho času pod drobnohľadom NAKA) korupčník Borguľa, alebo predajný plagiátor trafikant Klus. A samozrejme všetky milenky a matky údajných jeho detí. Bielych, čiernych, malých, veľkých. Budúce či minulé.

 

Všetci, kto ho chcú voliť zjavne zabudli, že Boris nemá kôli nim čas na svoju skutočnú rodinu! Tento dobrý pán pred dôchodkom (v auguste oslavuje 58 rokov) sa snaží do roztrhania tela zabrániť príchodu migrantov na Slovensko (kým nebol v parlamente na Slovensko prúdilo o 602% MENEJ migrantov ako od chvíle kedy tam sedí), stavať pre nás nevďačných Slovákov už niekoľko rokov nájomné byty (odvzdaných za posledné 4 roky presne NULA) a najnovšie plánuje pre dobro nás všetkých nielen hocikedy opäť sfackať akúkoľvek z jeho žien, ale aj mužov.

 

Celá jeho veľká rodina, oni všetci ale potrebujú Borisa doma! Potrebujú jeho nežnú kopajúcu a udierajúcu opateru ale najmä peniaze v cashi. Nech už ide o nové umelé prsia, nové kabelky, opatrovateľky, dovolenky. Takže ak to naozaj niekto myslí s Borisom normálne, ak niekto chce mu naozaj pomôcť, nemal by ho voliť.

 

Voľte ho len v prípade, že chcete ublížiť jeho deťom. Iba v prípade ak chcete, aby starnúci patologický deviant bil aj vaše dcéry, sestry, spolužiačky, chovankyne destkých domovou, susedky, kolegyne či spolubývajúce, iba v takom prípade ho voľte opäť. Lebo jemu už nejde o vás. Jemu v týchto voľbách ide už len o krk a beztresnosť. Nechajme ho radšej v kľude odísť na dôchodok a na hanbu na pozícii druhého najvyššieho ústavného činiteľa radšej už zabudnime.

Kali prekukol falošné pózy Šimečku a Čaputovej

21.05.2024

Tragická a zúfalá chvíla. Dôsledok všetkých protestov pre Ficovým Bonaparte. Neustály pokles politickej kultúry po vstupe matovičovcov na kandidátke SaS do parlamentu od roku 2010. Vyhrocovanie mediálneho honu na premiéra, Kaliho či Blahu. Šibenice na námestiach. Posielanie do basy bez dôkazov. Alebo výmyslov. étorika bývalého smeráckeho asistenta Šimečku voči svojím [...]

Prečo nemám pochopenie pre voličov Šimečku

15.05.2024

Šimečka najmladší je derivátom svojho otca a svojho starého otca. Vždy sa našiel niekto, kto im pomohol a kto ich platil. A po koho chrbte sa doplazili ďalej a ďalej. Šimečka najmladší napríklad dokončil svoje doktorandské štúdium vďaka smeráckym europeniazom Borisa Zalu. Stretnutie s Macronom v predvolebnom boji mu sprostredkoval Štefunko. Stranu platil Truban, [...]

Fico žiaľ hovorí pravdu, niektoré štáty NATO sa chystajú do vojny. Dôkazy z otvorených zdrojov

27.02.2024

Prvý dôkaz: Emmanuel Macron po samite v Paríži reagoval na novinársku otázku k vyhláseniu Roberta Fica, podľa ktorého niektoré západné krajiny zvažujú vyslanie svojich vojakov na Ukrajinu. Na vyslaní spojeneckých vojakov na Ukrajinu podľa Macrona nie je zhoda, „vylúčiť sa však nedá nič“. „Boli časy, keď sme si mysleli, že Ukrajincom pošleme len helmy [...]

Ľupták

Muž, ktorý napadol poslanca Ľuptáka, čelí obvineniu. Vyšetrovateľ žiada väzbu

19.07.2024 18:54, aktualizované: 19:22

Poslanec utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie.

France Cannes 2024 The Apprentice Red Carpet

Židov pobúrila reklama na športovú obuv, hnevá sa aj izraelská vláda. Prečo im prekáža slávna modelka?

19.07.2024 18:40

Firma Adidas si vybrala na svoju propagáciu Bellu Hadidovú, ktorá patrí medzi najlepšie zarábajúce modelky na celom svete. Prečo svojim kritikom kole oči?

Haiti

Pri pobreží Haiti zahynulo pri požiari lode s migrantmi najmenej 40 ľudí

19.07.2024 17:25

Ďalšie osoby utrpeli zranenie. Na lodi cestovalo vyše 80 ľudí.

izrael

Medzinárodný súdny dvor: Okupácia palestínskych území Izraelom je de facto anexiou a porušením práva

19.07.2024 16:28

Súd pokračujúcu prítomnosť Izraela na palestínskych územiach označil za nelegálnu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 173854x
Priemerná čítanosť článkov: 4829x

Autor blogu

Kategórie