Založ si blog

Buďme normálni. Pomôžme Borisovi Kollárovi – nevoľme ho!

Boris Kollár, Matovičov najlepší politický partner, aj kamarát mafiánov, usvedčený plagiátor, údajný násilník na ženách aj milovník mužov v ženskom tele. A ešte stále predseda Národnej rady. Nenormálne potrebuje pomôcť. Lebo je v zložitej situácii.

Opäť je totiž pred voľbami, opäť bojuje o hlas voličov, najmä o hlas toho ženského voliča. V jednom šíku s fanatickým posledným križiakom Krajniakom, hviezdou spisu Gorila a odporcom práv žien aj mužov v ženskom tele. Pomáha aj prezliekač smeráckych kabátov (toho času pod drobnohľadom NAKA) korupčník Borguľa, alebo predajný plagiátor trafikant Klus. A samozrejme všetky milenky a matky údajných jeho detí. Bielych, čiernych, malých, veľkých. Budúce či minulé.

 

Všetci, kto ho chcú voliť zjavne zabudli, že Boris nemá kôli nim čas na svoju skutočnú rodinu! Tento dobrý pán pred dôchodkom (v auguste oslavuje 58 rokov) sa snaží do roztrhania tela zabrániť príchodu migrantov na Slovensko (kým nebol v parlamente na Slovensko prúdilo o 602% MENEJ migrantov ako od chvíle kedy tam sedí), stavať pre nás nevďačných Slovákov už niekoľko rokov nájomné byty (odvzdaných za posledné 4 roky presne NULA) a najnovšie plánuje pre dobro nás všetkých nielen hocikedy opäť sfackať akúkoľvek z jeho žien, ale aj mužov.

 

Celá jeho veľká rodina, oni všetci ale potrebujú Borisa doma! Potrebujú jeho nežnú kopajúcu a udierajúcu opateru ale najmä peniaze v cashi. Nech už ide o nové umelé prsia, nové kabelky, opatrovateľky, dovolenky. Takže ak to naozaj niekto myslí s Borisom normálne, ak niekto chce mu naozaj pomôcť, nemal by ho voliť.

 

Voľte ho len v prípade, že chcete ublížiť jeho deťom. Iba v prípade ak chcete, aby starnúci patologický deviant bil aj vaše dcéry, sestry, spolužiačky, chovankyne destkých domovou, susedky, kolegyne či spolubývajúce, iba v takom prípade ho voľte opäť. Lebo jemu už nejde o vás. Jemu v týchto voľbách ide už len o krk a beztresnosť. Nechajme ho radšej v kľude odísť na dôchodok a na hanbu na pozícii druhého najvyššieho ústavného činiteľa radšej už zabudnime.

Neverte tete Juríniovej, je to ďalšia Matovičova pasca. Hlas pre ňu je hlasom proti démonom a pre Lipšica

22.09.2023

Čo urobila teta Juríniová, keď s pomocou Igora Matoviča v roku 2018 zasadla na stoličku žilinskej župy? Vyháňala z úradu démonov, spolu s Vašečkom a akýmsi exorcistom. Zároveň ale mala dobré vzťahy s Kaníkom, takže je zjavné že výsledok exorcismu sa nevydaril. Alebo že by obrátene Kaník bol tým správnym exorcistom? Tete Jurínovej zapaltili zmenu image, aby bola [...]

7 jednoduchých dôvodov, prečo voliť progresívcov je proti väčšine slovenských záujmov.

18.09.2023

Voľby sú už čoskoro aj vo vašom meste či dedine, Ak váhate koho voliť, je to v poriadku, slovenská politika bola vždy o voľbe „proti“, nie „za“. A pre tých, čo by nebodaj váhali, či dať svoj hlas nebodaj aj takým progresívcom, zhrniem fakty prečo tak preboha v žiadnom prípade nerobiť! 1. Neskúsenosť a nezrelosť: Nedostatok politických [...]

Boris Kollár spolu s mafiánom „Piťom“ objavoval aj čaro kubánskych tankov [ NOVÉ FOTO]

10.07.2023

Tomáš Rajecký po rokoch porozprával, ako to bolo v skutočnosti s Borisom Kollárom a šéfom jednej z najsilnejších mafiánskych skupín – Jurajom Ondrejčákom alias Piťom. A doložil svoju verziu pravdy aj fotografiami z archívu. To, že Kollár bol jedna ruka s mafiou roky rokúce vedia všetci bratislavčania, ktorí ich stretali. Aj na Donovaloch, kde si Kollár mal [...]

vojna na Ukrajine, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Na ofenzívu majú Ukrajinci 6 až 8 týždňov, kým sa nezhorší počasie

04.10.2023 06:30, aktualizované: 07:29

Čas nie je naším priateľom, uviedol hovorca Bieleho domu v súvislosti s problémami v americkom Kongrese pri financovaní Ukrajiny aj s počasím.

System S-200 Polsko

Ukrajinci ukázali, ako používajú staré rakety S-200 proti ruským cieľom

04.10.2023 06:00

Ukrajinské ozbrojené sily vôbec prvýkrát zverejnili video, na ktorom odpaľujú raketu S-200 proti ruským pozemným cieľom.

Kevin McCarthy

Republikánski rebeli odvolali svojho šéfa Snemovne, prvýkrát v americkej histórii

03.10.2023 23:00

Republikán Kevin McCarthy prišiel o funkciu predsedu americkej Snemovne reprezentantov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 120681x
Priemerná čítanosť článkov: 4827x

Autor blogu

Kategórie