Založ si blog

Útek potkanov od multiotecka Borisa začal Krajniak

S peknými slovami, medovými motúzmi popod zasnežený nos ako najväčší farizej sa poďakoval Borisovi-štartérovi – a odišiel. Krajniak si nevybojoval ani opätovnú kandidatúru na prezidenta, ani Pčolinského nevytlačil z kandidátky do eurovolieb. A kde nič nie je, nuž ani križiaci nemajú z čoho žiť. Jedným dychom síce vraví, že nijakú stranu nezakladá ani do nijakej nevstupuje, ale jeho minulosť vraví iné. Bývalý člen KDH, bývalý člen Lipšicovej NOVA, a teraz už bývalý člen Sme Kollárova rodina. Kedy ho uvidíme u Matoviča je vlastne len otázkou času, lebo jeho pôvodné KDH už o ňom v roku 2024 ani nechce počuť. A iní katolibanci na Slovensku nie sú.

Ak mu nepodá ruku Matovič, možno mu ju podá špeciálny Lipšic. Nebyť totiž fingovanej a na mieru šitej „previerky“, ktorú pre Lipšica vybavil Krajniak, na stolec špeci Cattaniho by si nikdy Danielito nesadol. Vtedy žiadne bratislavské protesty neboli, ani sa neorganizovali v Prahe, či v Paríži. Ako tu rád opakujem – test Ficom!

Keby Fico zrazil na priechode niekoho, všetci by sa tu išli po..ať. Keby Danko sfackal niektorú zo svojich bývaliek, Bohunka Koklesová by z kože vyskočila. Pri Kollárovi nič.  Kde bola za Matoviča, neschopného Hegera?  Voči Jurajovi Gyimesimu, ktorý bojoval za zákaz vyvesovania dúhových vlajok na verejných budovách (vrátane tej Koklesovskej) sa vymedzila jediným blogom, kde dokázala len útočiť ad hominem: „Neviem, čo Gyimesi vo svojom živote dokázal, neviem, kto to je a odkiaľ prišiel….“ A pripojila na rektorku VŠVÚ neostrú, zlú a len na pozérstvo nachystanú fotografiu. Takú, za ktorú by jej aj zakázali vstup na katedru fotografie, keby ju tam uvideli. Inak, vedeli ste že ak na balkóne VŠVU na chvílu podržíte LGBT vlajku, nikto na Hviezdoslavovom námestí si to ani nevšimne? Len tak mimochodom, ako často si túto vlajku vešia na svoje balkóny oproti sídliaca americká ambasáda?

Divadlo prosto začína. Po Krajniakovy čoskoro odíde exsmerák Borguľa. Boris mu síce dal super deal na vysielanie rádiovej reklamy na Borguľovské hotely, ale skončí zimná sezóna a Borguľa pôjde ďalej. Radšej sa dohodne s Dankom alebo, keď bude naozaj zle, možno tentoraz u neho v hoteli sprostredkuje stretnutie medzi Haščákom a …? A ako to médiám natrel pri Borisovi, natre to znovu.

Poslední budú bratia Pčolinskí. Po neuúspešných eurovoľbách sa Borisovi poďakujú a pôjdu skúsiť inde. Pokiaľ ich medzitým neupečia Zoroslav Kollár. 

Kali prekukol falošné pózy Šimečku a Čaputovej

21.05.2024

Tragická a zúfalá chvíla. Dôsledok všetkých protestov pre Ficovým Bonaparte. Neustály pokles politickej kultúry po vstupe matovičovcov na kandidátke SaS do parlamentu od roku 2010. Vyhrocovanie mediálneho honu na premiéra, Kaliho či Blahu. Šibenice na námestiach. Posielanie do basy bez dôkazov. Alebo výmyslov. étorika bývalého smeráckeho asistenta Šimečku voči svojím [...]

Prečo nemám pochopenie pre voličov Šimečku

15.05.2024

Šimečka najmladší je derivátom svojho otca a svojho starého otca. Vždy sa našiel niekto, kto im pomohol a kto ich platil. A po koho chrbte sa doplazili ďalej a ďalej. Šimečka najmladší napríklad dokončil svoje doktorandské štúdium vďaka smeráckym europeniazom Borisa Zalu. Stretnutie s Macronom v predvolebnom boji mu sprostredkoval Štefunko. Stranu platil Truban, [...]

Fico žiaľ hovorí pravdu, niektoré štáty NATO sa chystajú do vojny. Dôkazy z otvorených zdrojov

27.02.2024

Prvý dôkaz: Emmanuel Macron po samite v Paríži reagoval na novinársku otázku k vyhláseniu Roberta Fica, podľa ktorého niektoré západné krajiny zvažujú vyslanie svojich vojakov na Ukrajinu. Na vyslaní spojeneckých vojakov na Ukrajinu podľa Macrona nie je zhoda, „vylúčiť sa však nedá nič“. „Boli časy, keď sme si mysleli, že Ukrajincom pošleme len helmy [...]

Machaj, Šimkovičová

Otázky a odpovede: RTVS o pár dní končí, bez riaditeľa bude štyri mesiace. Ako bude fungovať? Podpíše Pellegrini zákon?

22.06.2024 09:00

Súčasný generálny riaditeľ Ľuboš Machaj končí o necelé dva týždne a zatiaľ sa nevie, kto STVR povedie. Opozícia hovorí o ovládnutí telerozhlasu a návrate totality.

Matúš Šutaj Eštok

Odborový zväz polície kritizuje ministerstvo vnútra za nezáujem o zlepšenie podmienok policajtov

22.06.2024 08:38

Podľa rady predsedov základných organizácií OZP v SR sa súčasná situácia v PZ dostala na najnižší počet členov od jeho založenia.

Izrael, Palestína, Pásmo Gazy, Chán Júnis

Izrael je podľa OSN povinný ako okupačná mocnosť zabezpečiť bezpečnosť v Pásme Gazy

22.06.2024 07:37

Izrael má podľa OSN ako okupačná mocnosť povinnosť zabezpečiť verejný poriadok a bezpečnosť v Pásme Gazy.

F-35, stíhačka, USS George Washington, USA

Spojené štáty a Čína po piatich rokoch opäť polooficiálne rokovali o jadrových zbraniach

22.06.2024 07:10

Spojené štáty a Čína v marci po prvý raz po piatich rokoch obnovili polooficiálne rokovania o jadrových zbraniach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 171830x
Priemerná čítanosť článkov: 4773x

Autor blogu

Kategórie